Üye Girişi


Yetim X

/ Gregg Hurwitz
Kitap Adı : Yetim X  
Çevirmen : Ömer Mülazım
Orjinal Adı : Orphan X (İngilizce)
Yayın Tarihi : Kasım 2020
ISBN : 9786052999462
Sayfa : 376
Ebat : 13,5 x 21

Kitap Hakkında

Meçhul Adam… Adı sadece fısıltılarla anılan, efsanevi bir figür. Çaresiz insanlara ulaşan, onları korumak ve kurtarmak için her şeyi yapan biri. Fakat o sadece bir efsane değil.Evan Smoak, yeteneklerini ve kaynaklarını başkalarına karşılıksız yardım etmek için kullanan, bunu kendine misyon edinmiş bir adam. Aynı zamanda da tehlikeli bir geçmişi var... Çocukken seçildi ve inkâr edilebilir istihbarat güçleri yaratmak için tasarlanmış, gizli bir proje olan Yetim Programı’nın bir parçası olarak yetiştirilip eğitildi. Bir suikastçıydı o. Yetim X’ti. Sonunda, öğrendiği her şeyi kullanarak programdan ayrıldı ve ortadan kayboldu.Ancak şimdi peşinde biri var. Onunla aynı becerilere sahip, onunkine benzer bir eğitim almış biri. Yetim X’i bilen biri. Evan’a gittikçe yaklaşan ve onu bulup ortadan kaldırmak için Meçhul Adam olarak yaptığı işlerden yararlanan biri.Okuyucuyu daha ilk sayfada yakalayıp içine çeken Yetim X, Gregg Hurwitz’in ustaca kaleme aldığı, her satırı iliklerinize işleyecek kadar etkileyici bir gerilim romanı.

“Bu kitabı okuyun. Bana daha sonra teşekkür edeceksiniz.”

David Baldacci“Heyecan verici bir gerilim, tam bir zihin fırıtınası!”

Lisa Gardner“Yetim X uzun zamandır okuduğum en sürükleyici, en enerjik gerilim romanı. Koltuğunuza sıkı sıkı tutunun çünkü Gregg Hurwitz sizi unutamayacağınız, baş döndürücü bir yolculuğa çıkaracak!”

Tess Gerritsen“Başladıktan sonra bu kitabı elinizden bırakmanız neredeyse imkânsız... İnanmıyorsanız tek yapmanız gereken kitabı alıp ilk

sayfayı okumak.”

Sunday Star Times“Gerilim romanı tutkunları Yetim X’i kaçırmamalı! Ellerinden bırakamayacaklarını garanti ederiz!”

Globe and Mail“Gregg Hurwitz’in Yetim X’inde bozulmamış bir klasisizm var... Her şey tam dozunda... Kısacası, bu kitap modern bir ustanın elinden çıkan çok başarılı bir gerilim romanı.”

The Guardian“Hurwitz, okuru yakalamayı biliyor. O gerçek anlamda bir gerilim romanı ustası.”

Los Angeles Times“Mükemmel bir ziyafet… Yetim X akıllıca, şık, en son teknolojinin hâkim olduğu mükemmel bir gerilim romanı.”

Washington Post“Gregg Hurwitz bir başyapıt gerilim ve heyecan sunuyor... yeni bir seriye harika bir başlangıç.”

Associated Press“Kendinize bir iyilik yapın ve bu kitabı okuyun.”

Steve Berry

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

Gregg Hurwitz yirmiden fazla gerilim romanıyla New York Times uluslararası çoksatar yazarlarının arasında yer almaktadır. Romanları sayısız ödül kazanmış ve otuzdan fazla dilde yayımlanmıştır. Hurwitz televizyon ve sinema sektörü için senaryo da yazmaktadır. Yazarın Shakespeare hakkında çok sayıda akademik makalesi mevcuttur. Çeşitli üniversitelerde yaratıcı yazarlık dersleri de veren Hurwitz, Los Angeles’ta yaşamaktadır. 

Yazarın Diğer Kitapları

 
 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler