Üye Girişi

BURCUNUZ 2012 VE ÖTESİ

/ Susan Miller
Kitap Adı : BURCUNUZ 2012 VE ÖTESİ  
Çevirmen : Sevinç Seyla Tezcan
Orjinal Adı : The Year Ahead 2012 and Beyond (İngilizce)
Yayın Tarihi : Ekim 2012
ISBN : 978-605-5289-89-8
Sayfa : 624
Ebat : 15x23

Kitap Hakkında

Uluslararası Astroloji Araştırma Derneği tarafından da güvenilir bir astrolog olarak gösterilen Susan Miller burç konusunda dünyanın en popüler astrologudur.
Susan Miller, yalnızca astrolojik tahminlerde bulunmakla kalmıyor aynı zamanda ünlülerin burç haritalarını yorumlayarak onlara kişisel danışmanlık yapıyor. Takipçileri arasında Anne Hathaway, Christie Brinkley, Cameron Diaz ve Madonna da var. Kişisel yardım alan ünlülerin dışında, Apple ve Coca-Cola gibi büyük şirketler için de yorumlar yapıyor. Hatta Miller, Apple için yaptığı harita okumasının kariyerinin en doğru çıkan öngörülerinden biri olduğunu söylüyor: “Apple 1990’ların sonunda düşüşe geçmişken, yeniden yükseleceğini gördüm. Steve Jobs, Balık burcuydu ve bu da inanılmaz bir yaratıcılığa sahip olduğunun işaretiydi. Apple şirketiyse Koç burcu, yani değişken ve açık görüşlü bir karaktere sahip. Bunlardan dünyayı değiştirecek yeni bir ürün yaratacaklarını öngördüm ve öyle de yaptılar
Astroloji üzerine birçok kitabı bulunan ve gazetelerde bu konuda yazılar yazan Susan Miller Astrology Zone sitesinin kurucusudur. Bu siteyi ayda yaklaşık altı milyon kişi ziyaret ediyor. Astroloji konusunda uzman olarak tanınan Susan Miller’ın burçlarla ilgili doğru tahminleri ve kendine özgü yazma tarzı onu dünya çapında tanınan bir yazar yapmıştır. Susan Miller’ın okurlarıyla kurduğu hassas bağ onu diğer astrologlardan ayırmaktadır.

Susan Miller planlama için astrolojiyi çok iyi kullanırken geleceğimizle ilgili öngörülerde özgür iradenin gücüne inanmaktadır. Gelecekte yaşanabilecek olaylarla ilgili ruhani bir öngörü yapmaktansa gezegenlerin matematiksel döngülerini kullanmaktadır. Susan Miller’a göre; burçların pozitif öngörülerini alabilmek için öncelikle evrene niyetimizi göstermeliyiz.

Geleceği mercek altına aldığı gibi geçmişten de yararlanan tek astrolog Miller’dır. Susan Miller’a göre her ay yeniden doğmayız ama her ay yeni bir döneme hayal kırıklıkları, umutlar, hayaller ve zaferler getirir. Geçmiş deneyimler geleceğimizi renklendirdiğinden bu yüzden geçmişe de eğilir.

Susan Miller çok satan ve birçok dile çevrilen Burçlar ve Olasılıklar kitabının da yazarıdır. Aylık olarak Elle dergisinde yazı yazarken daha birçok dergi ve gazetede haftalık veya aylık burç tahminlerinde bulunmaktadır. CBS’nin The Early Show ve NBC’nin Today gibi birçok televizyon programında astrolog olarak fikirlerini ve öngörülerini paylaşan Susan Miller burç konusunda dünyanın en popüler astrologudur.
Burç yorumları yaptığı AstrologyZone sitesi her ay 6 milyon kişi tarafından takip edilen Susan Miller’ın 1 yıldır beklenen kitabı.

Okur Yorumları

Kitap hakkında yorum yapmak için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye girişi için tıklayınız.
Eğer üye değilseniz, üye olmak için tıklayınız.

Yazar Hakkında

 

Yazarın Diğer Kitapları

 
Bu Kitabı İnceleyenler Aşağıdaki Kitaplarıda İncelediler